خداحافظی حضرت آیت الله مصطفی علماء با مردم شریف، انقلابی و قدر شناس استان کرمانشاه. آیت الله مصطفی علماء نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این هفته آخرین خطبه های نماز جمعه را اقامه و با مردم مومن و قدرشناس استان کرمانشاه خداحافظی خواهند کرد. معظم له که دراسفند ماه سال ۱۳۸۶ […]

خداحافظی حضرت آیت الله مصطفی علماء با مردم شریف، انقلابی و قدر شناس استان کرمانشاه.

آیت الله مصطفی علماء نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این هفته آخرین خطبه های نماز جمعه را اقامه و با مردم مومن و قدرشناس استان کرمانشاه خداحافظی خواهند کرد.

معظم له که دراسفند ماه سال ۱۳۸۶ و با حکم مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به امامت جمعه و نمایندگی ولی معظم فقیه درشهر و استان شهید پرور کرمانشاه منصوب گردید. وی همواره خود را خدمتگزار مردم دانسته و در منش و روش نقش اساسی در بسط و گسترش وحدت و هم دلی، استان کرمانشاه را به یکی از محوری ترین استان ها در حفظ وحدت و انسجام ملی بین ایلات، عشایر و گروههای مختلف مذهبی و سیاسی تبدیل کرده است.

لازم به ذکر است که آیت الله علماء مدت ۲۳ سال نیز با حکم امام راحل عظیم الشان به عنوان امامت جمعه شهرستان سیرجان منصوب گردید.

اینک بعد از قریب شانزده سال این عالم مجاهد و روحانی عارف واصل در روز جمعه مورخ ۲۱ مهر ماه۱۴۰۲ آخرین خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه را اقامه و با مردم قدرشناس،انقلابی و ولایت مدار استان کرمانشاه پس از چهار دهه سنگربانی امامت جمعه خداحافظی خواهند کرد.

لازم به ذکر است که مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه هفته آینده برگزار خواهد شد و مراتب به اطلاع عموم مردم شریف استان خواهد رسید.

علیرضا شهرستانی- رییس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه