نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: ائمه جماعات باید در میان مردم بوده و در خوشی ها و مشکلات مردم سهیم باشند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در نشست امروز مسوؤلین سازمان تبلیغات اسلامی استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، بر نقش روحانیون انقلابی به عنوان سرمایه های انسانی تأکید شد.
آیت الله علماء گفت: روحانیون باید در میان مردم باشند و به عنوان عضو اصلی هیأت امنای مساجد، کار رسیدگی به مشکلات مردم و مدیریت محله را با همه وجود پیگیر باشند و خدمت به مردم را به عنوان فرصتی مغتنم برای خود محسوب کنند.
امام جمعه کرمانشاه افزود: اگر روحانیون همین مساجد را بتوانند خوب و شایسته اداره کنند بسبیاری از مشکلات مردم حل شده و عموم مردم علامندی بیشتری به نظام و روحانیون پیدا می کنند.
وی تاکید کرد: امام جماعت باید از وضعیت مردم محله خود مطلع باشد و سعی کند به مردم نزدیک شود تا مردم بیشتر از گذشته او را امین خود دانسته و به عنوان فردی محوری گرداگردش امورات مسجد و محله را حل کنند.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به موفقیت امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) افزود: اگر می بینید مردم و علمای بزرگ عاشق امام بودند به واسطه عملکرد خوب و مردمی امام بود، زیرا امام یک آن از یاد مردم غافل نبودند و همواره تدکید داشتند مردم در اولویت هستند.
گفتنی است: قبل از سخنان آیت الله علماء، حجه الاسلام و المسلمین احمدی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان گزارشی از برنامه های این نهاد را ارائه نمود. وی گفت: برای سال ۹۹ مجوز جذب ۶۰ روحانی انقلابی را اخذ کرده ایم تا این افراد بتوانند با روحیه بالای انقلابی خود در محلات مختلف استان، منویات نظام و انقلاب را تبیین کرده و در کنار مردم باشند.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان افزود: برای سال جاری تعداد پایگاه های اجتماعی استان از ۳ مورد به ۲۰ مورد افزایش خواهد یافت که این موضوع فرصت مغتنمی است تا در نقاط حاشیه شهر برنامه های فرهنگی، اجتماعی و تبلیغی را اجرا نماییم.