نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: اخلاق نیکو جامعه و محیط را حفظ می کند و باعث ایجاد آرامش و امنیت خاطر در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله “مصطفی علماء” در دیداری صمیمانه با کارکنان یکان امنیت و معاونت عملیات سپاه حضرت نبی اکرم(ص) با تسلیت شهادت حضرت سید الشهدا علیه السلام و گرامیداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر گفت: آن چه ماندگار و همیشگی است عمل خیر ، رفتار و کردار می باشد و باقی موارد ما خیلی سریع اعتبار خود را از دست می دهد.
نماینده ولی فقیه افزود: ائمه معصومین علیهم السلام همواره از ما خواسته اند با رفتارمان زینت آن ها باشیم ، زیرا اگر اعمال و کردار ما مورد تائید معصومین باشد با برکت همراه خواهد بود و این به معنی ماندگاری شخصیت ما می باشد.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به حرکت امام راحل(ره) و پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: قریب چهل سال است که استکبار ما را تحریم کرده ، پس چه می شود که هیچ کاری از دستشان بر نمی آید و نمی توانند ضربه بزنند، علتش برکت انقلاب اسلامی است حتی ما هر حرکتی در راستای تقویت انقلاب اسلامی داشته باشیم عبادت است و باعث برکت می شود.
آیت الله علما با دعوت کارکنان یکان امنیت به اخلاق اسلامی خاطر نشان ساخت: مردم با یک قداستی به این لباس های شما نگاه می کنند و غیر از قداست هیچ توقعی ندارند.
وی افزود: در هر جامعه ای به تعداد افراد آن ، تنوع فکر، سلیقه ، ایده و نظر وجود دارد، مدیر توانمند و مدبر کسی است که با جنبه های روان شناختی این افراد را بر مدار تقوا و معنویت مدیریت می کند.