نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: ازدواج آسان ضامن بقای خانواده و جامعه است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در آیین اهدای پانصد سری جهیزیه به نوعروسان محروم که توسط سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برگزار شد، از چشم و هم چشمی به عنوان آفت ازدواج یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه با ابزار خوشحالی از پیروزی نیروهای مقاومت، اظهار کرد: امام راحل از سال ۱۳۴۲ از نابودی اسرائیل می‌گفتند و همچنین مقام معظم رهبری(مدظله العالی)هم فرمودند؛ اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، و گویا عجله دارند و می‌خواهند سریع‌تر بروند.
وی در ادامه از چشم و هم‌چشمی به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی یاد کرد و افزود: پدران و مادران ما در گذشته ساده و غیرتشریفاتی زندگی‌های خود را آغاز کردند، اما الان فخرفروشی، مهریه‌های بالا و تشریفات زائد مانع ازدواج آسان جوانان شده است.
آیت‌الله علما با تأکید بر ترویج ازدواج آسان، اظهار کرد: بهترین الگو ازدواج آسان برای جوانان ازدواج ساده و آسان حضرت فاطمه زهرا (س) و امیرالمومنین (ع) است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به نقش مودت و محبت در پایداری زندگی مشترک خانواده ها، گفت: پول، مسائل مالی و دنیوی سبب قوام زندگی نمی‌شود، این مودت و محبت زن و مرد نسبت به یکدیگر است که موجب استحکام خانواده می‌شود.