نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: رفع گرفتاری های مردم، اشتغال و ازدواج جوانان از اولویت های کاری استاندار جدید استان باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در آیین تکریم و معارفه استاندار کرمانشاه که با حضور سردار دکتر وحیدی وزیر کشور، مسوولین دستگاه های اجرایی و شخصیت های محلی پیش از ظهر امروز در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، آیت الله علما ضمن اشاره به ضرورت حل مشکلات جوانان استان ، خطاب به استاندار جدید گفت: جوانان استان کرمانشاه امروز به مسکن، ازدواج و شغل نیاز دارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: «جوانان سرمایه‌های این مملکت هستند» افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره از جوانان به عنوان سرمایه های ارزشمند انسانی یاد می کنند، لذا باید متوجه باشیم این سرمایه‌های امروز در کرمانشاه با مشکلات بیشتری مواجه هستند و از ما انتظار دارند لذا باید با برنامه ریزی و تسریع در قانون اساسی نسبت به حل مشکلات آنها اقدام شود.

امام جمعه کرمانشاه خدمت به مردم را سیره معصومین(ع) و امام راحل دانست و تأکید کرد: امروز فضای خدمت در استان کرمانشاه فراهم است و این استان با ۹۰۰ هزار هکتار زمین قابل کشت می‌تواند قطب کشاورزی در کشور باشد و این در حالی است که از این میزان فقط ۲۰۰ هزار هکتار زمین آبی است که استاندار جدید باید با برنامه ریزی نسبت به مدرن کردن آبیاری این زمین ها اقدام کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه رییس جمهوری سابقه چهل ساله در خدمت به نظام جمهوری اسلامی دارد، افزود: هیچ مستحبی بالاتر از خدمت به مردم نیست و همه ما باید با وحدت در این مدتی که از خداوند عمر گرفتیم در خدمت به مردم کوشا باشیم وشهید حاج قاسم را در این زمینه الگوی خود قرار دهیم که از ۱۸ سالگی در دفاع مقدس و جلوتر از همه برای خدمت کردن حرکت می‌کرد.

آیت الله علما ضمن تشکر از تلاش های مهندس بازوند استاندار سابق کرمانشاه در زمان مسوولیت، گفت: ساخت ۳۰ هزار خانه بعد از زلزله سال ۹۶ سرپل ذهاب، مدیریت سیل سال ۹۸، کنترل کرونا و بازگشایی مرز خسروی و راه کربلا از اقدامات و زحمات ارزشمند آقای بازوند بود که از ایشان تشکر می‌کنیم