نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: برنامه های اصلی و همه جانبه باید برای جوانان در مراکز علمی برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در جلسه امروز(۵دی) شورای سیاستگذاری بنیاد مهدی موعود استان کرمانشاه با آیت الله علماء، از اهمیت بالای سرمایه گذاری معنوی و علمی در دانشگاه و آموزش و پرورش یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت:ما باید جلسات را در مراکز علمی و دانشگاهی اجرا کنیم تا فضای آن جا با مباحث عمیق مهدوی، عاشورایی و دینی اجین شود.
وی با انتقاد از مدعوین تکراری جلسات افزود: چرا برای برنامه های عمیق استانی از افرادی دعوت می شود که بارها و بارها در جلسات شرکت کرده اند، لذا باید دانش آموزان و دانشجویان را با این جلسات و مباحث آشنا کنیم.
آیت الله علماء با اشاره به توطئه های عمیق دشمن برای فریب جوانان اظهار داشت: دشمن روی جوانان ما سرمایه گذاری کرده، لذا ما هم باید با آموزش و تربیت درست است فرزندان خود را نسبت به توطئه های آنان آگاه کنیم.
ایشان با اشاره به اهمیت عاشورا و برنامه های مهدوی تصریح کرد: باید بدانیم به اعتراف دشمن عاشورا و برنامه های مهدویت یک اصل برای حفظ جوانان است لذا باید این موارد را تقویت کنیم.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه با اشاره به اهمیت قشر جوان در نگاه رهبری اذعان داشت: باید ببینیم چگونه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) شش ساعت به دانشگاه می روند و با دانشجویان دیدار و گفتگوی صمیمانه داشتند، باید ما هم این حرکت رهبری را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم،
این استاد برجسته حوزه های علمیه تأکید کرد: نمی توانیم دانشگاه و آموزش و پرورش را رها کنیم. زیرا سرمایه بی بدیل آینده کشور همین جوانان هستند، لذا باید آموزهای عمیق مهدوی ، علوی و عاشورایی را برای جوانان پیاده کنیم.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به جفای آمریکا تصریح کرد: از زمان مصدق تا کنون آمریکا به ما خیانت کرده، لذا این موضوع بسیار مهم را جوانان نمی دانند، ما که می دانیم باید آموزش دهیم، لذا شایسته است؛ برای جوانان اتاق فکر درست کنیم و مدام به روز رسانی شود و برنامه های علمی و مستدل داشته باشیم که مهدویت یکی از آنان است،