نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: امروز اقتدار و موقعیت کشور در دستان نیروهای مسلح است.

به گزارش روابط عمومی دفترنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله “مصطفی علماء” روز پنجشنبه در دیدار با فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی، که به مناسبت هفته این نیرو صورت گرفت با تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی گفت: باید قدر نعمت های ارزشمند خداوند متعال را بدانیم و همواره شکر این نعمت های بزرگ را به جا آوریم.
نماینده ولی فقیه افزود:مقام معظم رهبری می فرمایند نیروی انتظامی باید مظهر،عزت، اقتدار و رحمت باشد و امروز عزت کشور ما مرهون همین جانفشانی نیروهای مسلح است، چرا که در زمان گذشته و در رژیم پهلوی ما عزت نداشتیم و فقط ۶۰هزار مستشار نظامی آمریکایی در ایران حضور داشتند که برای ما تصمیم می گرفتند و عزت کشور ما را به چالش کشیده بودند.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت حضور نیروی انتظامی در صحنه های انقلاب اسلامی تاکید کرد: اهمیت حضور شما به حدی است که اگر یک روز نباشید این خلا بزرگ را همگان حس کرده و آرامش و امنیت کشور مختل خواهد شد.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علما، سردارجاویدان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه گزارش از برنامه های این نیرو را به سمع و نظر حضار رساند.