نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: اقتدار جهانی جمهوری اسلامی ایران متکی به حضور همه جانبه مردم است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در آیین تکریم و معارفه مدیر حوزه های علیمه خواهران استان کرمانشاه که با شرکت اساتید حوزه های علمیه و با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر بهجت پور مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور در محل حسینیه حضرت امام خمینی(ره) دفتر نماینده ولی فقه در استان کرمانشاه برگزار شد، آیت الله علماء نقش حضور مردم در انتخابات پیش رو را به عنوان برگ زرین و پر افتخار اقتدار کشور در عرصه های سیاسی دانست.
امام جمعه کرمانشاه افزود: باید تفکر کنیم که سرنوشت خودمان را باید خودمان در دست گیریم زیرا با انتخاب اصلح، کشور به عالی ترین شکل ممکن مدیریت می شود وبا یک انتخاب آگاهانه مشکلات مردم از بین می رود.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به شکست خفت بار رژیم صهیونیستی اظهار داشت: این که می بینیم در پس سالیان متمادی از ظلم و ستم رژیم غاصب اسرائیل، پیروز میدان نبرد مقاومت مردم فلسطین است، نتیجه رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است که صلح با آن رژیم آدم کش را خیانت به آرمان فلسطین دانست.
وی تأکید کرد : باید همگان با محوریت حوزه های علمیه تلاش کنیم بنیه علمی و فکری جامعه را بالا ببریم و این اتفاق نمی افتد مگر این بتوانیم با زندگی طلبگی مشکلات مردم را درک کنیم.
گفتنی است: در این مراسم از خدمات حجت الاسلام و المسلمین فاضلی تقدیر و حجت الاسلام والمسلمین گودرزی به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان معرفی شد.