نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: امام راحل احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) و کرامت انسانی در جهان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه، در دیدار فرماندهان نظامی و انتظامی استان کرمانشاه با آیت الله علماء، بر ضرورت بیان و تبلیغ دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه ملی و جهانی تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی ، یعنی اسلام و به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عید انقلاب ، عید فطر، عید قربان و عید غدیر است.
آیت الله علماء افزود: امام راحل مرد بحران بود و توانست به رغم تمام مشکلات و تنگناها کشتی انقلاب را مدیرت کرده و در پس سال ها سختی و تبعید به ساحل امن برساند و انقلاب اسلامی ایران را در هندسه فرهنگی، علمی و سیاسی جهان به دنیا معرفی نماید.
وی تأکید کرد: امام راحل به جز اسلام به هیچ قدرتی پاسخگو نبود و چون تمام فکرو اندیشه اش اسلام و قرآن بود از هیچ قدرتی هراس نداشت ، لذا می بینیم با تمام قدرت به آمریکا که آن زمان ابر قدرت مطرح جهان بود نهیب می زند و از اسلام دفاع می کند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: تمام رهبران سیاسی جهان به نوع مدیریت امام غبطه می خوردند، زیرا با نوع مدیریت امام، اطاعت مردم از ایشان بی نظیر بود، برنامه امام احیای اسلام ناب محمدی(ص) و کرامت جامعه بشری بود، لذا می بینیم امام نه تنها بر گردن ایران بلکه بر گردن جامعه بشری هم حق دارد ، چرا که درس آزادگی را به انسان ها آموخت.