نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: امام راحل درس آزادگی و استقلال به دنیا داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، آیت الله علماء در آیین رونمایی از بازسازی و نوسازی بالگردهایی زمین گیر شده هوانیروز کرمانشاه که با حضور امیر قربانی فرمانده هوانیروز کشور همراه بود، بر ضرورت حفظ دستاورد های نظام تأکید کرد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: قبل از انقلاب اسلامی تمام کاره ای ارتش ما در دست آمریکا بود و فرماندهان ما اجازه نداشتند کمترین دخالتی در تعمیرات تجهیزات نظامی را داشته باشند، اما امروزه به برکت انقلاب اسلامی، به مرحله ای از تکنولوژی و پیشرفت رسیده ایم که حتی توانایی ساخت بالگردو هواپیما را داریم.
وی افزود: امام آمد و فرهنگ ما می توانیم را در باور ما زنده کرد و با ایمان به همین فرهنگ، امروز یکی از ابر قدرت های اثر گذار در منطقه و جهان می باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: سخنان امام راحل منبعث از آیات و روایات است و این جنس سخن هیچگاه تمامی ندارد و همواره حرف نو و تازه ای در هندسه سیاسی و فرهنگی مطرح می گردد.
آیت الله علماء خاطر نشان ساخت: با همین نوع بینش است که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) امروز در مقابل تمام دنیای استکبار ایستاده است و ۴۲ سال است که آمریکا را معطل کرده ایم، زیرا آن ها می دانند ایران اسلامی ابر قدرت بلامنازع منطقه است.
گفتنی است: قبل از سخنان آیت الله علماء امیر قربانی فرمانده هوانیروز کشور گزارشی از برنامه ها و دستاوردهای هوانیروز را به اطلاع حضار رساند.