نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: امروز طمع استکبار به نفت و گاز ما نیست ، بلکه با فکر جوان های ما کار دارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله “مصطفی علماء” روز سه شنبه ضمن سفر به شهرستان سرپل ذهاب و بازدید از روند بازسازی در دیدار با روحانیون اهل تسنن و تشیع این شهرستان گفت: اگر می بینیم امروز جمهوری اسلامی به جمهوری عزت رسیده ، مرهون فداکاری و روشنگری علمای دین بوده است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت رعایت ورع و تقوا در زندگی افزود: باید نفس اماره را رام کرد تا به سرمایه جاودان دنیا و آخرت دست یابیم.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت حفظ وحدت تاکید کرد: رمز موفقیت عظیم امام راحل(ره) در پیشبرد اهداف بلند انقلاب اسلامی حفظ عنصر وحدت بود ، و ایشان همواره همگان را به حفظ وحدت در تمامی زمینه دعوت می کرد.
این استاد اخلاق حوزه های علمیه تصریح کرد:بر اساس فرمایش حضرت علی (علیه السلام) ، خداوند از ما تقوا و پرهیزکاری می خواهد پس بیاییم همه ما به این ندای خداوند متعال لبیک گوییم و اینکه می بینیم مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی را در تمامی زمینه ها با سربلندی در جهان هدایت می کنند، علت اصلی آن رعایت همین تقوای الهی است.
امام جمعه کرمانشاه در پایان با دعوت از روحانیون به ساده زیستی خاطر نشان ساخت: باید ساده زیستی ما الگویی عملی برای آحاد مردم می باشد، و این بدست نمی آید الا اینکه ، اخلاق را در زندگی خود پیاده نموده و عملا آن را رعایت کنیم.
گفتنی سفر یک روزه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به شهرستان سرپل ذهاب با هدف دیدار با مردم و سرکشی به حوزه های علمیه شهرستان روند بازسازی شهرستان بر اثر زلزله دوسال پیش می باشد.