نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه گفت: امروزتمام  دنیای کفر متحد شدند و در مقابل اسلام ایستاده اند تا اسلام را نابود کنند.

حضرت آیت الله “مصطفی علما” روز پنجشنبه در سی امین  همایش بزرگ وحدت استان کرمانشاه اظهار داشت: امروز دنیای کفر و در راس آن آمریکا اتحاد بزرگی را برای از بین بردن اسلام  در جهان و بویژه جمهوری اسلامی ایران را تشکیل داده اند.

وی افزود: همه این کین و دشمنی به فرمایش امام خمینی (ره) به خاطر این است که آنها از اسلام سیلی خورده اند و این سیلی به معنای آن است که مسلمانان در مقابل آنها ایستاده اند و نقشه های شوم آنها را که میلیاردها هزینه آن می کنند را بر باد می دهند که می توان به جوانان فلسطینی اشاره داشت که  میزان  تسلیم شدن اسراییل که از حمایت همه دنیای کفر برخوردار است را به ۴۰ ساعت کاهش داده اند.

وی گفت: امروز وحدت برای مسلمانان  جزء واجبات  است و لازم است که همه مسلمانان برای  حفظ اسلام  وحدت میان مسلمین را تقویت کنند.

همچنین امام جمعه پاوه اظهار داشت: امروز دشمنان تهدیدات خود علیه مسلمانان خصوصا مردم ایران را گسترش داده اند و با همه قدرت به جنگ امده اند البته برای ملت ایران هیچکدام از این تهدیدات تازگی ندارد.

ماموستا ملا “قادر قادری” افزود:  آمریکا باید بداند ما از سوریه و عراق و یمن و جاهای دیگر عبرت گرفته ایم و قطعا به خاطر مشکلاتی که در کشور وجود دارد نظم کشور  خود را به هم نخواهیم زد که شما از آن سوی دنیا به ما بخندید.

وی گفت: بسیاری از اندیشمندان مانند ابن خلدون  عمر و نبوغ هر انقلابی را ۱۵ تا ۲۵ سال می دانند و این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران چهلمین سال انقلاب خود را در حالی جشن خواهد گرفت که در اوج اقتدار است و پیشرفت روزافزون آن نیز ادامه دارد.

وی در ادامه اظهار داشت: البته همه مردم ، روحانیون و مسوولان باید هوشیار باشند چرا که در پدیده استعمار نو بر خلاف استعمار قدیم که اراضی و انسانها را به اشغال و بردگی در می آورد امروز استعمار نوین بدنبال تسخیر افکار و باورهای مردم است و خوب می دانند که با تسخیر افکار می توانند انسان ها را به برده خود تبدیل کنند که می توان داعش را نام برد که با اشغال فکری آنها با نام اسلام به آمریکا و صهیونیست خدمت کردند.

وی گفت: امروز وظیفه علما این است که در مقابل تهاجمات فرهنگی و شبهات دشمنان روشن گری و بصیرت افزایی کنند اما وظیفه مسئولین نظام و دولتی  بسیار مهم است که به معیشت مردم بیشتر بپردازند  و کمتر حرف بزنند و شعار بدهند و بیشتر عمل کنند.