نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: انقلاب اسلامی ایران نقطه عطف در تاریخ و طلیعه استقرار عدالت الهی در کشور بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در گردهمایی ائمه جمعه اهل سنت سراسر استان کرمانشاه، بر ضرورت حفظ وحدت به عنوان یکی اصول اساسی پیروزی انقلاب اسلامی تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: امام راحل با پشتوانه قرآن و اسلام شرق و غرب را به چالش کشید و اسلام را به عنوان مردمی ترین حکومت جهانی به دنیا معرفی نمود.
نماینده ولی فقیه در استان افزود: امام راحل توانست تقسیمات سیاسی دو ابر قدرت شرق و غرب را در هم شکسته و با توکل بر خدا اسلام ناب را به انسان های تشنه معرفت و کمال معرفی نماید.
وی تصریح کرد: باید دستاورده ای بی بدیل انقلاب اسلامی را به عموم مردم و خصوصاً جوانان یادآور شویم تا همگان بدانند وضعیت کشور در قبل و بعد از انقلاب اسلامی چه بوده است.
وی از روحانیون استان خواست، نسبت به توجیه جوانان در مساجد و محافل اهتمام داشته و نسبت به آموزش آن ها برنامه ریزی مدوّنی معمول دارند.
آیت الله علماء خاطر نشان ساخت: امروز روز بصیرت است و باید از همه ظرفیت های آماده برای نیل به اهداف بلند انقلاب اسلامی بهره جسته و بدانیم امام راحل از عنصر بصیرت برای پیروزی انقلاب اسلامی استفاده نموده و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) هم همواره بر حفظ بصیرت و اهمیت این موهبت تأکید فراوانی دارند.