نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: ایران از اسیری رژیم گذشته به امیری رسیده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار امروز(۷ دی ماه) دکترخسرویان رییس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با آیت‌الله علماء بر استفاده از ظرفیت های عظیم انسانی برای رفع بیکاری تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: اگر دانشگاه های فنی و حرفه ای درست برنامه ریزی کنند و آموزش های نوین ارایه دهند هرگز بیکاری وجود نخواهد داشت.
ایشان با استناد به فرمایش حضرت علی علیه السلام که علم تجربه بسیار مهم و اساسی است افزود: می شود با استفاده از ظرفیت های دانشگاه فنی و حرفه ای و مراکز فنی و حرفه ای کشور خیلی از مشکلات اساسی جوانان را مرتفع کرد.
امام جمعه کرمانشاه با انتقاد از فرهنگ پشت میز نشینی گفت: چرا باید همه به دنبال مشاغل اینگونه ای باشند کشور به همه تخصص ها نیاز دارد و باید برای تمام مشاغل متخصص تربیت شود.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه اذعان داشت: باید از ظرفیت های عظیم جوانان استان استفاده نمود و این افراد را جذب کار کرد، زیرا که اگر برای جوانان کار ، مسکن و ازدواج مهیا باشد هیچ ناهنجاری اجتماعی وجود نخواهد داشت.
آیت الله علما با مهم دانستن آموزش های فنی و حرفه ای و صنعتی تصریح کرد: اگر حرفه و فن متکی بر علم باشد بسیار پایدار بوده و آینده کشور را در تمامی زمینه ها تضمین خواهد کرد.
وی تأکید کرد: کاری که متکی بر علم و دانش باشد بازدهی گسترده ای خواهد داشت و یقینا اثر گذاری آن در دراز مدت و کوتاه مدت، طولانی خواهد بود ، زیرا کشور های سلطه گر با همین علم توانستند تمام دنیا را زیر سلطه خود در آورند.

این استاد حوزه‌های علمیه افزود: علم با همه قدرت راه خود را یافته و به پیش می رود، لذا ما هم باید خودمان را با این سرعت عظیم علمی هماهنگ کنیم و دقت کنیم که ما هیچ چیزی از توسعه کم نداریم باید همگان همت کنیم و همه جانبه از استعداد و ظرفیت ها استفاده نماییم.