نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: بالاترین و مهمترین سرمایه کشور جوانان می باشند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در دیداراعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان با آیت الله علماء بر لزوم قدر دانستن دوران جوانی تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: جوانان جزو سرمایه های اصلی کشور هستند، هر چند منابع زیر زمینی سرمایه های ما هستند، اما تربیت مدیران شایسته بهترین سرمایه و سرمایه اصلی می باشند.
وی افزود: یکی از بند های مهم بیانیه گام دوم، معنویت انسان است، زیرا باید متخصص مؤمن تربیت کنیم، یعنی در کنار معنویت ، تحصیل، تخصص،کارایی و مدیریت هم باشد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تأکید کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گاهی ساعت ها در دانشگاه حضور می یافت و با جوانان سخن می گفتند، زیرا جوانان سرمایه آینده کشور است.
آیت الله علماء تصریح کرد: امام راحل تربیت شده سر سفره اسلام بود، کسی که توازن دنیا را به ریخت و قدرت سومی به نام جمهوری
اسلامی ایران را تشکیل داد.
امام جمعه کرمانشاه خاطر نشان ساخت: باید بدانیم قدرت عظیم جمهوری اسلامی از اسلام است و قدرت ایران در واقع قدرت اسلام است، لذا اگر متناسب با دستورات اسلام رشد کنیم و تربیت شویم بزرگترین سرمایه را دارا می باشیم و می توانیم دنیا را مدیریت کنیم، زیرا اسلام برای تمام انسان ها و اندیشه ها برنامه و منطق دارد،
وی یاد آور شد: شما جوانان باید در کنار تحصیل، برنامه داشته باشید تا با اندیشه باز بتوانید آینده را هم برای خود و هم برای جامعه بسازید.