نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: باید سرشاخه های اصلی جریان مخرب نفوذ فرهنگی در یکی از مراکز آموزش عالی استان، که به مقام شامخ شهید مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توهین نموده،شناسایی و با حفظ وحدت به مجازات برسند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در جلسه پیش از ظهر امروز شورای ترویج و توسعه فرهنگ شهادت که با حضور استاندار کرمانشاه، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و برخی مدیران دستگاه های اجرایی در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، آیت الله علماءبا محکوم کردن اهانت یکی از کارکنان دانشگاه رازی، نسبت به سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی، این گونه حرکات مذبوحانه را نتیجه آشکار شکست استکبار، در عرصه های متعدد بین المللی از ایران دانست و خواستار شناسایی و مجازات سرشاخه های این جریان مخرب و موهن شد.
امام جمعه کرمانشاه افزود: با توجه به این که در آستانه دو رخداد مهم ۹ دی روز بصیرت و ۱۳ دی روز جهانی مقاومت، می باشیم، دشمنان بدانند این گونه تحرّکات محکوم به شکست بوده و مردم بصیر و انقلابی کرمانشاه جواب یاوه گویی آن ها خواهند داد.
وی تأکید کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند، ناتوی فرهنگی دشمن از گذشته علیه ملت ما شروع شده و مردم باید ضمن حفظ وحدت، هوشیاری خود را در همه اوقات حفظ نمایند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تجلیل از استاندار کرمانشاه در محکومیت به موقع این اقدامات موهن و مخرب تصریح کرد: در این راستا از برنامه های استانداردر محکومیت به موقع اهانت یکی از کارمندان دانشگاه رازی نسبت به شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین عملکرد خوب استانداری در موضوع های سیل، زلزله و کرونا تجلیل می نمایم.
آیت الله علما، با اشاره به دیدار اخیر خانواده شهید سلیمانی با مقام معظم رهبری خاطر نشان ساخت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این دیدار اخیر از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان الگو و رمز انقلاب اسلامی یاد کردند و این برای همه ما بسیار حائز اهمیت باید باشد، که بدانیم جایگاه معنوی آن سردار دل ها در اندیشه و تفکر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) چگونه بوده است.