نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: باید با برنامه ریزی برای ورزش جوانان را به این سمت و سو جذب نماییم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار امروز(۳دی ماه) مدیر کل و کارکنان سازمان ورزش و جوانان با آیت الله علماء، بر اهمیت جذب جوانان از طریق ورزش تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: کرمانشاهیان اوصاف پهلوانی و جوانمردی را ارج می نهند، لذا باید نسل جوان را جذب ورزش کنیم، زیرایکی از راه های اساسی برای جذب و هدایت جوانان همین ورزش است.
وی اظهار داشت: در ورزش اوصاف ارزشمند انسانی متجلی می شود، لذا باید برای جوانان برنامه های متنوع داشته باشیم و آن ها را با برنامه های هدفمند تربیت کنیم و ورزش یکی از بهترین روش ها است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: نسل جوان سرمایه ارزشمند و بی بدیل هر کشوری است و باید برای این سرمایه ها برنامه های هدفمند و علمی داشته باشیم.
ایشان با توجه با تأکید و اهتمام اسلام به ورزش تأکید کرد: رسول خدا(ص) روی جوانان حساب باز کرده بود و همواره در برنامه های خود آن ها را دخیل می داد، لذا باید با صداقت و سلامت و درستی کارهایمان را پیش ببریم ومدیریت نماییم.
آیت الله علماء خاطر نشان ساخت: باید ورزش را همگانی کنیم زیرا ورزش همگانی باعث انبساط جامعه می شود، امام راحل به اقتضای سن و سال خود همواره به ورزش اهمیت می داد و ورزشکاران را دوست می داشت.