نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: باید اصناف، بازاریان و مسوولین به فکر سفره های خالی مردم باشند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در دیدار مسوولین اصناف استان با آیت لله علماء بر حفظ کرامت مردم و رسیدگی به قیمت بالای برخی اجناس تاکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: باید همه مسولان و اصناف و بازاریان به فکر مردم باشند و به وضعیت معیشت مردم توجه کنند زیرا همین مردم صاحبان اصلی انقلاب و نظام می باشند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: کشور ما سرزمین ثروتمندی است و به طبع آن استان کرمانشاه بسیار ثروتمند بوده و زر خیز است، لذا نباید در استان فقیر داشته باشیم و این ثروت های خدادادی باید در نحوه زندگی مردم خود را نشان دهد.
وی با انتقاد از عدم مدیریت درست منابع و ثروت ها در استان تاکید کرد: با وجود این همه ذخایر و زمین های آباد، چرا هنوز باید در سطح استان افرادی فقیر و یا بیکار باشند، باید در خصوص مدیریت هایمان تجدید نظر کرده و با دقت و انگیزه بالا خدمت به مردم را جزو افتخارات خود بدانیم.
امام جمعه کرمانشاه با انتقاد از وضعیت اجاره بهای مسکن تصریح کرد: مالکین محترم باید خدا را مد نظر داشته و با مستأجرین به عدالت رفتار کنند، زیرا گاهی همین اجاره بهای بالا کمر مستأجرین را زیر بار مشکلات خم می کن و این با عدالت نظام و انقلاب هم خوانی ندارد.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علماء برخی از مسولین صنوف استان، گزارشی از فعالیت ها وبرنامه های صنف متبوع خود را ارائه دادند.