نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: باید واقعیات روح بخش و نجات آفرین اسلام تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار پرسنل قرارگاه نجف( دوشنبه ۲۳ آبان) با آیت الله علماء ، بر معرفی هر چه بیشتر شعار اسلام تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: شعار اسلام در برخود با دیگران سلام است، زیرا سلام یعنی یعنی طلب سلامتی برای دوستان و مردمان جامعه خواستن است.
وی افزود: اگر انسان از اول با فکر سلامتی و حرمت هم نوع خود رشد کند خیلی از مشکلات حل می شود، سلام یکی از اسماء خداست و این اسماء مظهر لازم دارد، لذا ما باید خودمان مظهر اسماء شویم و در زندگی سعی کنیم سلام باشیم، در هر موقعیتی که داریم و هستیم.
آیت الله علماء یادآور شد: چقدر خوب است که انسان زندگی را به سلامت بگذراند، عمر سرمایه است لذا باید از این سرمایه خوب استفاده کنیم، باید بدانیم دنیا دار تزاحم است و هر چیزی مزاحم دیگری است، بهترین تربیت از آن اسلام است در هیچ دین و مکتبی به اندازه اسلام و برای انسان حرمت و تکریم قائل نشده است، زیرا اسلام هم برای جسم با تمام وجود اهمیت قائل است و هم به روح توجه نموده است، یعنی این دو مقوله را توأمان برای رشد و تعالی لازم می داند.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه اظهار داشت: اصلاً ۱۲۴ هزار پیامبر(ع) برا ی همین مقوله تربیت آمدند که ما تربیت شویم و مهم این است که ما رشد کنیم زیرا اگر رشد کنیم و خوب تشخیص دهیم هیج مشکلی در جامعه نخواهیم داشت، لذا باید سعی کنیم الهی باشیم زیرا همه چیز رفتنی و هلاک شدنی است الا اعمال ،رفتارو دوستی با خدا که سرمایه دنیا و آخرت همه ما خواهد بود.