نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: با جوانان دانشجو و طالبان علم باید سعه صدر داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کرمانشاه آیت الله علما در دیدار با جمعی از اساتید دانشگاه، دانشجویان و طلاب حوزه های علمیه که به مناسبت وحدت حوزه و دانشگاه در محل دانشگاه علوم قرآنی شهر کرمانشاه برگزار شد گفت: خداوند متعال از ما می خواهد بر محور وحدت حرکت کنیم، زیرا وحدت کار ساز است.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به حرکت امام راحل در شکل گیری انقلاب افزود: امام راحل از همان لحظه اول شکل گیری انقلاب اسلامی بر حفظ وحدت تاکید داشت، حتی ایشان دستور دادند در مقابل توهین هایی که به وی می شد ، کسی عکس العملی انجام ندهد، تا وحدت بیشتر حفظ شود.
نماینده ولی فقیه در استان با مهم دانستن حضور اساتید حوزه در بین دانشجویان تاکید کرد: بزرگانی همچون علامه طباطبایی، استاد مطهری، دکتر بهشتی و برخی بزرگان دور اندیشی صد ساله داشته اند ، آن ها برای اینکه اسلام ناب وارد دانشگاه شود ، بعضی حرف ها را به جان می خریدند.
این استاد حوزه های علمیه تصریح کرد: امروز این سرمایه بی بدیل انسانی در اختیار ماست ، پس باید حضور یابیم و پای درد دل و سخن دانشجویان بنشینیم زیرا مقام معظم رهبری برای این مورد تاکید فراوانی دارد، به گونه ای که گاهی تا شش ساعت در دانشگاه حضور پیدا می کنند، و پای سخنان و درد دل دانشجویان می نشینند.
وی خاطر نشان ساخت : برای ورود در دانشگاه و آموزش وپرورش باید به علم روز مجهز باشیم و با سعه صدر با جوانان برخورد کنیم