نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: باید با همه وجود قدر دان دستاورد های انقلاب اسلامی باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه، آیت الله علماء درآیین نمادین اهدای تبلت به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) که با حضور مدیران این نهاد همراه بود، بر ضرورت حفظ دستاورد های نظام تأکید کرد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: پویش مؤمنانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) انصافاً حرکت ارزشمندی بود که مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی با همه وجود به آن لبیک گفته و اجازه ندادند آثار زیانبار کرونا بیش از پیش بر مردم تأثیر بگذارد.
وی خطاب به دانش آموزان حاضر در جلسه گفت: اگر می بینیم دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام امروز به مدارج بالای علمی و فرهنگی رسیده اند و بعضاًب علم و موقعیت برجسته می باشند، مرهون برنامه ریزی نظام است که کمیته امداد امام مجری آن می باشد.
آیت الله علماء تصریح کرد: اولین کاری که امام راحل بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دستور آن را صادر فرمودند، تشکیل کمیته امداد بود که انصافاً از کار های اساسی و زیربنایی نظام محسوب می شد و خدمات کم نظیری را در راستای محرومیت زدایی در کشور انجام داده است.
ایشان با مهم دانستن کسب علم و معرفت و ضرورت برخورداری دانش آموزان از درس و بحث اذعان داشت: اهدای این تبلت ها برای تعطیل نشدن برنامه کسب علم می باشد، اما باید تصدیق نمود که هیچ چیزی جای معلم و استاد را نمی تواند پر کند و امیدواریم سایه شوم کرونا هر چه سریعتر از سر کشور و جامعه جهانی زدوده شود.