نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: با وجود این همه سرمایه های کم نظیر استان مثل زمین های کشاورزی ، بیکاری برای جوانان پذیرفته نیست.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه، در دیدار مدیر کل سازمان های زندان های استان با نماینده ولی فقیه، آیت الله علماء بر ضرورت ایجاد شغل برای جوانان ، خصوصاً جوانان زندانی تأکید کرد.
امام جمعه کرمانشاه افزود: تعجب آور است با وجود این همه سرمایه خداد مثل زمین های کشاورزی، آب فراوان و امکانات زیر ساختی ، چرا استان کرمانشاه همچنان از استان هایی است که بیکاری در آن بسیار بالا می باشد.
آیت الله علماء تأکید کرد: در استان کرمانشاه کشت محصولاتی مانند برنج، زعفران، زیتون و پسته بازدهی خوبی دارد و من به مسولان تأکید نموده ام چند سالی اجازه دهند در برخی شهر ها برنج کشت شود زیرا در آمد بالایی برای کشاورزان خواهد داشت.
نماینده ولی فقیه با ابراز تأسف از زندانی شدن جوانان استان به واسطه سرقت تصریح کرد: جای بسی تأسف است که برخی سرمایه های انسانی استان به واسطه بیکاری و نبود شغل مناسب باید در گوشه زندان باشند، هرچند یقین داریم که باید روی این افراد کارهای عظیم فرهنگی صورت گیرد تا در آینده شاهد کاهش چشگیر تعداد زندانیان باشیم.
گفتنی است در این دیدار حمید رضا پوریانی مدیر کل سازمان زندان های استان کرمانشاه گزارشی از برنامه های سازمان متبوع خود را ارائه نمود.