باسمه تعالی برادر ارزشمند امیر سرافراز آریانفر(زیده عزه) ارشد محترم نزاجا در غرب کشور سلام علیکم ضمن آرزوی سلامت و موفقیت جناب عالی، بدین سان با کمال افتخار ارتقای درجه نظامی جناب عالی را به سرتیپ تمام، از سوی فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای(مدظله العالی )،که نشان از لیاقت، مدیریت، شجاعت و برنامه […]

باسمه تعالی
برادر ارزشمند امیر سرافراز آریانفر(زیده عزه)
ارشد محترم نزاجا در غرب کشور
سلام علیکم
ضمن آرزوی سلامت و موفقیت جناب عالی، بدین سان با کمال افتخار ارتقای درجه نظامی جناب عالی را به سرتیپ تمام، از سوی فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای(مدظله العالی )،که نشان از لیاقت، مدیریت، شجاعت و برنامه ریزی مدبرانه شما دارد، تبریک و تهنیت عرض می نمایم. همانگونه که بارها و بارها در کلام فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) به روشنی بیان شده است «ارتش امروز ما حزب الهی و کلمه طیبه است» لذا با این پشتوانه عظیم معنوی، مفتخرم که ارتقای درجه نظامی جنابتان را، با بهترین آرزوهای قلبی به حضرت عالی و همرزمان دلیر و مومن ارتشی شما شادباش عرض نمایم.
رجای واثق دارد اعطای درجه سازمانی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بزرگترین سند افتخار بر صلابت، ولایت پذیری، خدمت صادقانه و خدمت به مردم در عرصه های مختلف می باشد.
امید است در این کسوت همچون گذشته و در سایه سار لطف و عنایت حضرت بقیه الله الاعظم( ارواحنا له الفدا) و زعامت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) موفق و سربلند می باشید.

دکترعلیرضا شهرستانی
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه