نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: بسیج نقطه قوت نظام و انقلاب است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله “مصطفی علماء” روز شنبه در دیدار با مدیران گروه های جهادی و کارآفرینان برتر بسیج سازندگی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: بسیج سازندگی می تواند بهترین بستر برای اجرایی شدن فرامین مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) باشد.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به حوادث چند روز گذشته افزود: در قضایای چند روز گذشته ، بسیجیان توانستند خوب مدیریت کنند و آمریکا و استکبار جهانی را مأیوس نمایند.
وی با تاکید بر لزوم شناسایی نقاط ضعف کشور گفت: باید نقاط ضعفی را که خارجی ها از آن سو استفاده می کنند را شناسایی کرده و از آن ها به عنوان فرصتی برای تبدیل شدن به نقطه قوت بهرمند شویم.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: قریب ۲۵ سال است که فحوای فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) حول اقتصاد و برنامه های اقتصادی می باشد، لذا باید اقتصادمان را قوی کنیم ، زیرا آن موهبتی که می تواند ما را مستقل و متکی به خود به دنیا مطرح کند ، همین اقتصاد است.
آیت الله علماء با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت عظیم نیروهای جوان خاطر نشان ساخت: در بیانیه گام دوم انقلاب، مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بر استفاده از ظرفیت های جوان تاکید فراوانی دارند و همواره خواهان حضور پر شور جوانان در تمامی عرصه های کشور می باشند.
گفتنی است در این دیدار برخی از کارآفرینان بسیجی به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.