نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: بنیاد علوی به حق در کنار مردم برای رفع مشکلات آن ها بوده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در آیین واگذاری رایگان بخشی از املاک علوی شهرستان دالاهو در راستای الطاف مقام معظم رهبری، توسط اداره کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان های کرمانشاه و کردستان که با حضور مسوولین و شخصیت های شهرستان دالاهو پیش از ظهر امروز برگزار شد، آیت الله علماء از نقش پر رنگ بنیاد مستضعفان برای رفع گرفتاری های مردم تقدیر کرد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: بنیاد مستضعفان در موضوع کرونا و مشکلات دیگربسیار تلاش کرد و مشکلات را برای مردم مرتفع نمود، زیرا عملکرد این بنیاد به گونه ای است که مشکلات مردم را در نظر می گیرد تا مردم از بلاتکلیفی بیرون آیند و برخی ازمردم این شهرستان در پس سالیان صاحب خانه می شوند.

وی با استناد به آیات قرآن افزود: فلاح و رستگاری و سعادت از آن کسی است که در راه خدا عمل کند و به خاطر خداوند قدمی بردارد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تأکید کرد: امروز جمهوری اسلامی فلاح و رستگاری را در خانه های ما آورده، لذا باید بدانیم زمانی رستگاری و عاقبت به خیری نصیب ما می شود که متخلق به اخلاق حسنه، سلامت، صحت، درستی، اخلاص و ایمان خالص باشیم.
آیت الله علماء از دارایی دنیا به عنوان امانت یاد کرد و اظهار داشت: تمام دارایی دنیا به عنوان امانت در اختیار ما می باشد و در واقع ما مالک اعتباری آن دارایی ها می باشیم و جنبه واقعی ندارد زمانی واقعی است که ما بتوانیم این را با خود به جهان آخرت ببریم.
ایشان تصریح کرد: یکی از اقدامات خیلی خوب جمهوری اسلامی ایران همین حرکت مثبت و ثمر بخش است که مردم را از بلاتکلیفی بیرون می آورد، امروز جمهوری اسلامی ایران در همه امور مقتدر است و امروز اقتدار نظام در تمام دنیا نفوذ یافته است.