نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: بهترین امر به معروف خدمت به مردم و بر آوردن نیاز های آنان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در نشست پیش از ظهر امروز شورای امر به معروف و نهی از منکر استان، آیت الله علماء بر رسیدگی به مشکلات مردم به عنوان بالاترین معروف تأکید کرد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: باید مسؤولان خیلی مراقب رفتارو گفتار خود باشند زیرا مردم مدام مسؤولان را زیر نظر دارند و گاهی اتفاق افتاده رفتار یک مسؤول را به عنوان قانون و معروف تقلید می کنند، لذا همه ما باید مراقب باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با انتقاد از گرانی های اخیر و عدم نظارت بر قیمت ها افزود: وقتی که به جوانان توصیه می کنیم برای رسیدن به اکمال دین باید ازدواج کنید و دارای اولاد گردید، باید شرایط را برای آنان فراهم کنیم، زیرا با گرانی های افسار گسیخته کنونی کمتر کسی می تواند ازداوج کند و تشکیل زندگی بدهد.
آیت الله علماء تصریح کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خطوط کلی نظام را ترسیم می فرمایند و اساساً کار رهبری راهبری و هدایت امت است، وظیفه ما هم اجابت فرامین معظم له در جهت تقویت مردم و کشور در جهت رسیدن به آرمان های اصیل انقلاب می باشد، زیرا اجرایی شدن فرامین رهبری، بهترین راه برای نهادینه شدن وجوب امر به معروف و نهی از منکر است.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علماء برخی از مسؤولان به ارائه دیدگاه های خود پرداختند.