نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: باید به جوانان اعتماد کرد و موجبات زندگی و شغل آن ها را فراهم نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار روسای دانشگاه های استان کرمانشاه با آیت‌الله علماء ، بر ضرورت جلسات متعدد توجیهی برای جوانان خصوصا دانشجویان تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت گفتگو های سازنده افزود: جلسات توجیهی برای جوانان دانش آموز و دانشجو برگزار کنید و حقایق کشور اعم از پیشرفت ها و ابتکارات نظام را باید آنان شرح دهید
وی اظهار داشت: باید به فکر ازدواج و شغل و مسکن جوانان باشیم، باید برای جوانان این موارد را مهیا کنیم، باید مسوولان مدام با دانشجویان جلسه برگزار کنند و با صداقت با جوانان رفتار شود.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: معترضان کم هستند، اما همان تعداد کم هم باید توجیه شوند. دو مطلب خواسته جوانان است که به حق است، اول رفع معضل بیکاری استان، دوم مسکن و ازدواج ، این دو مورد را در طول حضورم در استان، با همه استانداران به کرات گفته ام و مدام گوشزد کرده ام.
ایشان با اشاره به اهمیت دادن به جوانان به عنوان آینده سازان کشور گفت: باید به جوانان امید داد و نشاط را در جامعه تعمیم دهید، باید با تکریم با جوانان صحبت کرد، بالاخره این ها جوان هستند و فرزندان ما هستند، باید توطئه های دشمنان را برای جوانان برملا کنیم و توضیح دهیم که کشور های خارجی به فکر پیشرفت ما نیستند.