به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان، دکتر شهرستانی، تأسی به احکام ناب اسلامی را اصلی ترین فصل رجحان قوه قضائیه ایران اسلامی نسبت به سایر کشور ها دانسته و اظهار امید واری می کند، این افق های روشن دستورات آسمانی، رایحه خوش اجرای عدالت را در گستره استان کرمانشاه هویدا نماید. […]

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان، دکتر شهرستانی، تأسی به احکام ناب اسلامی را اصلی ترین فصل رجحان قوه قضائیه ایران اسلامی نسبت به سایر کشور ها دانسته و اظهار امید واری می کند، این افق های روشن دستورات آسمانی، رایحه خوش اجرای عدالت را در گستره استان کرمانشاه هویدا نماید.
متن پیام دکتر شهرستانی به شرح ذیل است.
باسمه تعالی
قضات و کارکنان محترم دستگاه قضایی استان کرمانشاه
با سلام و تحیات
احتراماً بدین سان، با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله شهید دکتر بهشتی، هفته قوه قضائیه را به پیشگاه قاطبه قضات و پرسنل شریف دادگستری استان کرمانشاه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
بحمدالله امروز قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، به تأسی از احکام ناب اسلامی بهترین مأمن و ملجا، از حیث رسیدگی به در خواست ها و تکریم شأن مردم است، این موقعیت بی بدیل مرهون حضور انسان های شریف ومؤمنی است که از سویدای وجود برای بسط و گسترش عدالت تلاش می کنند.
به یقین می توان گفت طراز بالای مردم سالاری قوه قضائیه، به عالی ترین شکل ممکن در فرمایشات رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای(مدظله العالی) متجلی است، آن جا که حضرتشان می فرمایند:« باید خروجی قوه قضائیه، احساس آرامش و امنیت از سوی مردم باشد» و یا « توقع از قوه قضائیه این است که عدالت در زندگی مردم ملموس شود» و در فراز دیگری رایحه دل انگیز فرمایش رهبری طنین انداز است که« اعتماد مردم با عملکرد قانونی و حکیمانه قوه قضائیه و تأمین عدالت جلب می شود»
رجای واثق دارد، با حضور شخصیت کم نظیری همچون حضرت آیت الله رئیسی(دامه توفیقاته) و حضور ذی قیمت جناب عالی، داگستری استان دیرپای کرمانشاه می رود تا پله های ترقی و کمال را در راستای فرمایشات امام خامنه ای(مدظله العالی) و تکریم مردم استان برداشته و و جایگاه واقعی خود را در سطح کشور به دست آورد.
امید وارم در پناه الطاف بیکران الهی و در ظل رهبری مقام معظم رهبری( مدظله العالی) سلامت و موفق باشید، نیک بختی و نیک فرجامی جناب عالی و همکاران شما را خواهان و خواستارم.
علیرضا شهرستانی
رئیس دفتر نماینده لی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه