رئیس ستاد برنامه ریزی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب استان کرمانشاه: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، باید محور برنامه ریزی های استان در تمامی زمینه ها شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، دکتر “علیرضا شهرستانی” در نشست تخصصی ستاد هماهنگی و برنامه ریزی بیانیه گام دوم انقلاب گفت: بیانیه گام دوم نقشه راه آینده کشور و منشور عزت، سربلندی و امیدواری به آینده روشن می باشد، که حضرت آقا کلید اساسی قفلها را همین امید و امیدواری می دانند.
دکتر شهرستانی با اشاره به اهمیت پرهیز از موازی کاری در این خصوص افزود: برای جلو گیری از موازی کاری و عدم تداخل، برنامه های گام دوم صرفا از طریق این ستاد تبیین، ابلاغ و اجرایی می شود.
دکتر شهرستانی با تاکید بر اهمیت مطالعه عمیق بیانیه گام دوم انقلاب گفت: در این راستا بایسته است، تمامی اعضای محترم ستاد موصوف، بیانیه را عمیقا مطالعه کرده و عنایت فرمایند که این ستاد صرفا در جهت تبیین و اجرایی نمودن بیانیه گام دوم می باشد و هیچ گونه روند سیاسی و انتخاباتی ندارد.
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: حضرت آقا ۴۰سال گذشته را یک گام و ۴۰ سال بعدی انقلاب اسلامی را گام دوم می دانند، لذا باید توجه نماییم ، که خطاب معظم له ، آحاد مردم و تمامی اقشار مختلف جامعه می باشند.
گفتنی است: رئیس شورای سیاستگذاری این ستاد ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه می باشد، و مسئول ستاد دکتر علیرضا شهرستانی، دبیر ستاد هماهنگی و برنامه ریزی تبیین گام دوم و رئیس گروه تلفیق، دکتر حسن مرادی و دبیرخانه ستاد دکتر حجت اله عسکری می باشند، که متشکل از شورای سیاستگذاری، ستاد هماهنگی و برنامه ریزی، دبیرخانه ستاد، گروه تلفیق و هشت کار گروه تخصصی می باشد.
شایان ذکر است: کار گروه علم پژوهی، کار گروه معنویت و اخلاق، کار گروه اقتصاد، کار گروه عدالت و مبارزه با فساد، کار گروه بصیرت سیاسی، کار گروه سبک زندگی، کار گروه جوانان و کار گروه رسانه و ارتباطات می باشد.