مدیرکل استان‌ها و دستگاه‌های ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر کشور: تبیین 16 عرصه تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در سطح کشور.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه حجه الاسلام والمسلمین شیخ حامد ترکاشوند، مدیرکل استان‌ها و دستگاه‌های ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر کشور در نشستی که با حضور حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه برگزار شد با اعلام خبر یاد شده گفت: عرصه‌های اجتماعی، اداری، اقتصادی، بهداشت و درمان، تعلیم و تربیت، تفریحات سالم و ورزش، عفاف و حجاب، حقوقی فرهنگی، کارگری، گردشگری، مبارزه با مفاسد، محیط‌زیست، مسئولین، مهندسی و هنر رسانه، جزو ۱۶ عرصه ای هستند که در ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر تعریف‌شده است.
مدیرکل استان‌ها و دستگاه‌های ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر کشور با اشاره به رویکرد پویاسازی این ستاد اظهار داشت: معاونت‌های مطالبه گری و اجتماعی و همچنین آموزش، فرهنگ و رسانه در ستاد مذکور تشکیل‌شده است.
وی اظهار برگزاری جلسات مستمر و پیگیری برنامه های ستاد را از اصول موفقیت امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: در این خصوص جلساتی را در برخی استان ها برگزار کرده ایم و انتظار می رود استان کرمانشاه در این مورد پیشگام باشد.