نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: تربیت دانش آموزان و دانشجویان به عنوان مدیران آینده بالاترین سرمایه گذاری است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله علما در دیدار پیش از ظهر امروز با معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش بر لزوم تربیت دانش آموزان به عنوان بالاترین هدف تاکید کرد.
امام جمعه کرمانشاه افزود: هم امام راحل و هم مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نگاه ویژه ای به مقوله تعلیم و تربیت دارند و این از اهمیت جایگاه این دستگاه حکایت دارد.
وی با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش تصریح کرد: همه مسوولیت های آینده کشور از بستر آموزش و پرورش رشد کرده و قوام می یابد ، لذا باید همگان به موقعیت بسیار حساس آموزش و پرورش واقف باشیم.
در این جلسه معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش با ابلاغ سلام وزیر آموزش و پرورش گفت: به رغم مشکلات متعدد سال تحصیلی، موفقیت آموزش و پرورش در رسیدن به اهداف مورد نظر مطلوب بوده است.
احمدی لاشکی افزود: برنامه شاد با میلیون ها کاربر در بین رسانه های مجازی داخلی مقام اول را دارا می باشد و امروز علاوه بر دانش آموزان و معلمان، خانواده ها با عضویت در این محیط رسانه ای مجازی از برنامه های نظام تعلیم و تربیت بهرمند می شوند.
وی تاکید کرد: وضعیت سلامت معلمان و دانش آموزان در برگزاری امتحانات نهایی برای وزارت بسیار مهم و حائز اهمیت است، لذا ترتیبی اتخاذ گردیده که با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی فرایند امتحانات دانش آموزان برگزار شود.