نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: تلاش های مستمر و پایدار ارتش جمهوری اسلامی ایران برای کنترل و مهار ویروس کرونا قابل ستایش است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه در دیدار پیش از ظهر امروز، با امیر آریانفر فرمانده قرارگاه عملیاتی غرب نزاجا گفت: از همه زحمات و تلاش های دست اندر کارانی که برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت شبانه روزی در تکاپو هستند تقدیر و تشکر می شود.
امام جمعه کرمانشاه افزود: اگر مردم به صورت همه جانبه رعایت کنند، ویروس کرونا ظرف ۱۵ روز آینده کنترل خواهد شد و مردم می توانند با آرامش کامل فرایند کار و زندگی را ادامه دهند.
آیت الله علما تاکید کرد: خانواده های محترم سعی کنند امسال از دید و بازدید عید پرهیز کنند تا جان خود و دیگران را از خطر بلیه کرونا حفظ نمایند.
گفتنی است در این دیدار امیر آریانفر، گزارش از روند کنترل ویروس کرونا ارائه نمود.
وی از رزمایش ارتش جمهوری اسلامی ایران که از تاریخ ۲۵ اسفند ماه گذشته و با رمز لبیک یا خامنه ای در سراسر کشور و استان کرمانشاه برگزار شده خبر دادو افزود : این رزمایش، در راستای کمک به مسوولین بهداشت و درمان انجام شده است.