نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: تمام حرکت های انبیای الهی برای حفظ و گسترش معنویت و اخلاق بوده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله علماء در نشست کمیته همکاری های حوزه های علمیه و آموزش وپرورش ،که با حضور برخی مسؤلان دستگاه های اجرایی برگزار شد گفت: خوشبختانه آموزش وپرورش ما به واسطه این که متصل به قرآن و معنویت است، از جهت تربیت دانش آموزان هیچ کمبودی ندارد، لذا باید از این ظرفیت عظیم معنوی استفاده شود.
امام جمعه کرمانشاه افزود: اگر ما خوب تربیت کنیم، نتیجه تربیت موفق ، می شود امثال حاج قاسم سلیمانی ، که هم خوب تربیت شده بود و هم خوب تربیت می کرد.
آیت الله علما تاکید کرد: تربیت منبعث از قرآن و معنویت باعث می شود حتی در سال های دفاع مقدس هم نیروهای ما چهار چوب اخلاق و انسانیت را نسبت به مردم عراق رعایت می کردند.
این استاد حوزه های علمیه تصریح کرد: نتیجه تربیت موفق، برکات خود را در نماز و دینداری نشان می دهد، لذا باید سعی کنیم ، خروجی های آموزش وپرورش و دانشگاه ها به سمت و سوی دینداری ، اخلاق مداری و معنویت باشد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه خاطر نشان ساخت: مدیریت اسلام ، برای تمام دنیا برنامه دارد، لذا اگر اسلام ناب را که مد نظر امامین انقلاب، یعنی ، امام راحل و مقام معظم رهبری است را پیاده کنیم، آنگاه می توانیم برای تمام دنیا برنامه تربیتی و اخلاقی داشته باشیم.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علما، مجید یزدان پناه مدیر کل آموزش وپرورش استان کرمانشاه گزارشی از برنامه های این حوزه را ارائه داد.ر