نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: توجه به حاشیه شهر و رفع گرفتاری های مردم باید در اولویت برنامه ریزی دولتمردان باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در دیدار استاندار و معاونین ایشان با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، که به مناسبت هفته دولت صورت گرفت، آیت الله علماء، بر ضرورت توجه به سفره مردم و اهمیت رسیدگی به مشکلات مردم تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: انصافاً تلاش های خوبی طی این چهل سال انجام شده که با هیچ دوره ایران قابل قیاس نیست، اما باید در کنار این تلاش ها عمرانی، معیشت و سفره مردم هم مورد توجه قرار گیرد، زیرا مردم انتظار دارند با گذشت این همه سال سفره آنان رنگین باشد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تأکید کرد: قریب به ۳۰۰ هزار حاشیه نشین در استان زندگی می کنند که از این نظر استان کرمانشاه جایگاه دوم را در سطح کشور دارا می باشد، لذا باید برنامه ریزی دولت بر این محور باشد که در کنار رفع محرومیت، برنامه های مدونی برای حاشیه شهر هم داشته باشد.
امام جمعه کرمانشاه با انتقاد از گرانی های اخیر و قیمت های افسار گسیخته اقلام مصرفی مردم تأکید کرد: متأسفانه شاهد گرانی هایی هستیم که زندگی را بر مردم بسیار دشوار کرده و این قابل قبول نیست ولذا باید به صورت ضربتی طرح هایی در دست اقدام قرار گیرد که مشکلات مردم را زدوده و سبد خرید مردم را افزایش دهد.
گفتنی است قبل از سخنان نماینده ولی فقیه در استان، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه طی سخنانی دستاوردهای دولت در استان را به استحضار رساند.
استاندار کرمانشاه خطاب به آیت الله علماء گفت: هماهنگی های خوب استان و پیشرفت های بدست آمده مرهون عنایت و حمایت های همه جانبه جناب عالی می باشد و امروز افتخار می کنیم که زیر علم شما مشغول خدمت در استان کرمانشاه می باشیم.
بازوند افزود: پروژهای خوبی با ارزش تقریبی بیش از ۳ هزار میلیارد تومان در استان اجرا شده که در نوع خود بی نظیر بوده است.
وی از توسعه زمین های کشاورزی آبی استان و گسترش آب های مناطق گرمسیری به عنوان پروژه ای مترقی یاد نمود و افزود۶۲ هزار هکتار از زمین های استان با این برنامه تحت پوشش قرار می گیرد.