نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: تمامی توطئه‌های دشمنان نظام در سایه بصیرت مردم نقش بر آب شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله “مصطفی علماء” روز چهارشنبه جلسه ستاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری، فرماندهان سپاه ، ارتش و نیروی انتظامی و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان برگزار شد، گفت: مردم ما مردم بصیری هستند و حساب اشرار و اغتشاشگران از مردم جداست.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به حضور به موقع مردم در محکومیت اغتشاشگران افزود: بحمدالله قضایا خیلی خوب و به موقع کنترل و مدیریت شد، لذا بایسته است از هماهنگی خوب بین مردم و مسؤولین قدردانی کرد.
آیت الله علماء با استناد به سخنان مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره آحاد مردم و مسؤولین را به بصیرت افزایی دعوت می کنند و باید همه مسؤولین و دولتمردان در همه ادوار انقلاب ، مو به مو فرمایشات رهبری را اجرا کنند.
امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: باید به فرزندانمان همواره طریق صحیح و درست زندگی را بیاموزیم و گونه ای آن ها را تربیت نماییم که فردا ، کسانی نتوانند از احساسات پاک آن ها سوء استفاده نمایند.
ایشان رمز موفقیت و سرافرازی در تمامی برهه های حساس انقلاب را ، اتکا به خدا و نگاه به داخل دانست و خاطر نشان ساخت: هر چقدر بتوانیم به استعدادهای کشور و بستر های موفقیت در داخل بیاندیشیم ، استکبار جهانی را از خود نا امید ساخته ایم.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علماء، برخی از مسؤولین حاضر در جلسه به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون اغتشاشات اخیر پرداختند.