نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: جامعه ای که دستورات قرآن را در برنامه های خود لحاظ کند سعادتمند است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در آیین اختتامیه سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن که توسط اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه پیش از ظهر امروز برگزار شد، آیت الله علماء بر توجه جدی مردم و مسؤولان به دستورات قرآن تأکید کرد.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به عظمت قرآن کریم گفت: قرآن مانند خداوند بی پایان و محدودیتی برای آن نمی توان قائل شد ، زیرا کلام حق است.
آیت الله علماء تأکید کرد: هم امام راحل و هم مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اصرار بر کار فرهنگی در سطح جامعه دارند، لذا باید توجه داشته باشیم هیچ کار فرهنگی بالاتر از قرآن نداریم.
این استاد حوزه های علمیه تصریح کرد: خواندن قرآن بسیار مطلوب و اثر گذار است به گونه ای که علمای عرفان و اخلاق تأکید می نمایند، روزی حداقل ۵ آیه قرآن بخوانید، ولی باید بدانیم بالاترین مرتبه بهرمندی از قرآن فهم قرآن و به کار بستن دستورات آن است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه خاطر نشان ساخت: مهم است ما در هر مقام و کسوتی که هستیم قرآنی باشیم، هر کس هر جور با قرآن مأنوس باشد فضیلت است، اما مهم این است که قرآن در انسان پیاده شود.