نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: وحدت بین گروه های استان و خدمت به مردم اولویت برنامه های استان باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان امام جمعه کرمانشاه در جلسه امروز(۲۱دی) شورای وحدت نیرو های انقلاب استان کرمانشاه با آیت الله علماء، از خدمت به مردم به عنوان بالاترین حرکت اجتماعی یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: وحدت بین همه گروه های سیاسی ضرورت دارد، زیرا باید کار استان پیش برود، لذا ضرورت دارد همگان نگاهی عمیق به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) داشته باشیم زیرا مبنای حرکت و سخن ایشان بر جذب حداکثری است، لذا می بینیم امام راحل همواره می فرمود” باید عمامه به سر ها بین مردم باشند” یعنی بین مردم حضور داشته باشند.
وی اظهار داشت: دومین موردی که باید در استان مورد توجه قرار گیرد، خدمت به مردم است که بسیار مهم است ، خدمت به مردم بالاترین مستحب است ، بالاترین حرکت اجتماعی است، دولت تا جایی که بتواند می خواهد مردم در رفاه باشند و مشکلات مردم مرتفع شود، درست است گرانی است و بعضاً مردم در سختی هستند اما محترم سعی دارد مشکلات را حل کند.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه تصریح کرد: باید به فکر ازدواج جوانان بود، زیرا ازدواج جوانان با نصیحت درست نمی شود، لذا شغل، ازدواج و مسکن ضرورت های زندگی هستند، لذا ما باید تا جایی که می توانیم خدمت به مردم، وحدت آفرینی و جهاد تبیین را مد نظر قرار دهیم.
ایشان اظهار داشت: در موضوع جهاد تبیین باید قبل و بعد را بیان کنیم زیرا تا کسی قبل از انقلاب را نداند موقعیت حال را متوجه نمی شود. که کجا بودیم و الان کجا هستیم، الن جایی هستیم که وزیر دفاع آمریکا بگوید ایران آسمان ما را نا امن کرده است.