به مناسبت 17 مرداد روز خبر نگار پیام تبریکی از سوی دکتر علیرضا شهرستانی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه منتشر شد. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، دکتر شهرستانی، موهبت عشق و عناصر ایمان و احساس مسئولیت را، دو وجه رجحان خبرنگاران دانسته که به رغم مشکلات فرا روی، ازتعهد انقلابی آن ها نسبت به مسؤولیت شغلی خود نکاسته، بلکه بیش از گذشته آشکار می سازد.

باسمه تعالی
خبر نگاران ستارگان آسمان اطلاع رسانی و روشنگری
۱۷ مرداد خجسته روزی است که هیچگاه از باورمردم زدوده نخواهد شد، چه این که، در چنین روزی شهید محمود صارمی، جان ارزشمند خود را در راه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی تقدیم جانان نمود، تا برگ زرینی بر حقانیت خبرنگار و ارجمندی ساحت خبر باشد.
در این راستا بایسته است از سویدای وجود ۱۷ مرداد را به پیشگاه قاطبه خبرنگاران فرهمند کشور، خصوصاً خبرنگاران بی ادعای استان کرمانشاه، اعم ازنویسندگان، عکاسان، سردبیران، اربابان جراید و همه اصحاب خبر و اطلاع رسانی، که صادقانه روایت گر رخداد های تلخ و شیرین استان می باشند تبریک عرض نمایم.
امروزه ساحت ارجمند و بلند مقدار خبرنگاران، خجسته تر هر زمان در کلام نورانی مقام معظم رهبری( مدظله العالی) تجلی نموده است، حضرت ایشان در فرازی خطاب به خبرنگاران می فرمایند« اگر زحمات شما [خبرنگاران] نباشد، این لحظه ها هرگز ماندگار نمی شود…شما آن را حفظ می کنید و در اختیار افکار مردم قرار می دهید…»
امروزه اطلاع رسانی، هنگامه ی ارجمندی است که خبرنگار، با قلم عشق و احساس مسؤولیت ترسیم کننده آن است، زیرا که حقیقتاً اگر عنصر عشق نباشد، هرگز نمی توان با وجود مشکلات ، این حجم گسترده تنویر افکار عمومی را تحت پوشش رسانه ای قرارداد.
بنابراین با احترام و سپاسمندی از همه خبرنگاران مخلص استان کرمانشاه، از زحمات تمامی این عزیزان که در راه اعتلای کمی و کیفی استان و با بهره مندی از خامه قلم و زاویه دوربین، عنصر آگاهی بخشی را در گستره ای به وسعت افکار عمومی استان انعکاس می دهند تقدیر و تشکر نمایم.
رجای واثق دارد، حضور زنده و پویای خبر نگاران باعث رونق استان در تمامی ابعاد بوده و بخش هایی که به هر طریقی دچار ایستایی و نسیان شده اند را بر مدار پویایی و تحرک قرار خواهد داد.
از درگاه با عظمت خداوند متعال موفقیت ، بهروزی و پیروزی در کارها را برای این عزیزان خواهان و خواستارم.

علیرضا شهرستانی
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه ر استان و امام جمعه کرمانشاه