نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: برنامه ریزی ها وخدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمینه های اجتماعی ، امنیتی و نظامی قابل ستایش است.

به گزارش روابط عمومی دفتر ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله “مصطفی علماء” روز پنجشنبه در مراسمی که به مناسبت اهداء ۵۰۰ سری جهیزیه به زوج های جوان بسیجی با همت سپاه حضرت نبی اکرم ص در محل حسینه ثار الله کرمانشاه برگزار شد با اشاره به اهمیت ازدواج گفت: خداوند ضامن زندگی شما خواهد بود زیرا صاحب اصلی همه ما خداوند متعال است.
امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر فراز و نشیب های زندگی افزود: از اول که وحی بر پیامبر نازل شد موضوع مشکلات زندگی وجود داشته است و اساس زندگی همه با مشکلات همراه است ، لذا باید به خداوند پناه ببریم و امور اساسی زندگی را به او تفویض کنیم.
وی با تشکر از برنامه ریزی های اصولی سپاه پاسداران خاطر نشان ساخت: خوشبختانه سپاه در برنامه عام المنفعه اعم از اجتماعی ،فرهنگی حضور دارد و اقتدار سپاه را می توان در قدرت نظامی ایران اسلامی به تماشا نشست.
امام جمعه کرمانشاه با دعوت از زوج های جوان به محبت داشتن نسبت به یکدیگر گفت: سعی کنید در زندگی مشترک با هم رفیق باشید ، زیرا پایه و اساس بنیان زندگی دوستی و رفاقت زوج ها با یکدیگر است.