نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه گفت: خدمت رسانی به مردم و خصوصا اقشار ضعیف مهمترین هدف انقلاب اسلامی است.

حضرت آیت الله “مصطفی علما” روز دوشنبه در نشست با مدیر کل و دیگر مسئولان اداراه کل بیمه سلامت استان به مناسبت هفته ملی بیمه سلامت، اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند باید به سمتی برویم که در کشور هیچ خانواده ی دارای بیماری جز رنج آن بیماری رنج دیگری نداشته باشد.
وی افزود: پس از انقلاب کارهای گسترده و خوبی انجام شده است اما هنوز در بعضی از کشور های جهان خدمات بیمه ای کامل تر و بیشتری برای شهروندانشان وجود دارد که کشور ما نیز باید به این سمت برود.
وی گفت: در دین اسلام پس از واجبات هیچ کاری بالاتر و مهمتر از خدمت به مردم وجود ندارد و نظام جمهوری اسلامی نیز بر همین مبنا دغدغه ای بالاتر از خدمت به مردم ندارد.
در ادامه مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه بیان داشت: این سازمان ماهانه ۳۵ میلیارد تومان را هزینه پرداخت درمان بیمه شدگان سلامت در استان می کند.
“کیومرث مظفری” افزود: اکنون ۶۰ درصد از جمعیت استان کرمانشاه را بیمه شدگان سلامت تشکیل می دهند که شامل همه اقشار ضعیف جامعه با بیمه رایگان ، روستاییان و عشایر نیز با بیمه رایگان و همچنین کارکنان دولتی ، خانواده معظم شهدا و ایثار گران و روحانیون محترم می باشد.
وی گفت: هم اکنون ۳۷۰ هزار نفر از اقشار ضعیف استان کرمانشاه تحت پوشش بیمه سلامت هستند.