نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: تاثیر خون شهدای ما فراتر از ایران است چرا که خون آنها زمینه ساز محور مقاومت در منطقه شده است.

حضرت آیت الله “مصطفی علما” روز پنجشنبه در دیدار خانواده های شهیدان والامقام “سید محسن نجفی” و مجید توکلی” افزود: خون شهدا و خانواده های معظم آنها پشتوانه های اصلی این نظام هستند چرا که هر چه امروز از اقتدار و پیشرفت داریم را مدیون خون شهدا هستیم.

وی گفت: خانواده های شهدا همانند امامزاده عزیز و محترم هستند و زیارت آنها برکات فراوانی دارد.

همچنین فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۸۱ زرهی کرمانشاه گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران دارای نیروهای مسلح بسیار قدرتمند و تاثیر گذاری در منطقه و جهان است و این اقتدار و عظمت را از خون شهدا داریم.

امیر سرتیپ دوم “علیرضا یوسفی” افزود: خانواده های شهدا برای کشور بسیار با ارزش هستند چرا که وجود آنها باعث زنده نگاه داشتن یاد فرهنگ شهادت و ایثار گری می شود که تا چنین فرهنگی در کشور ما زنده باشد هیچ قدرتی جرات تعدی نخواهد داشت.

وی گفت: امروز کشور روز به روز علارغم همه مزاحمت ها و توطئه های مختلف در حال قدرت گرفتن و پیشرفت کردن است و همه اینها را مدیون شهدا هستیم.

شهید “سید محسن نجفی” روحانی بسیجی متولد ۱۳۳۸ در منطقه شلمچه در سال ۱۳۶۵ و شهید “مجید توکلی” سرباز وظیفه متولد ۱۳۳۸ در شهرستان مریوان و در سال ۱۳۶۲ به شهادت رسیدند.