نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: دانشجویان باید بصیرت و عقلانیت خود را بیشتر از گذشته به نمایش بگذارند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار صمیمانه آیت الله علما با دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، از قشر دانشجو به عنوان صاحبان اصلی کشور در آینده یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: از دانشجویان می خواهم برای نیل به فردای بهتر راهکار علمی و عملی ارایه دهند.
وی افزود: انقلاب اسلامی به پشتوانه اسلام و تایید مردم در عرصه جهانی پای در عرصه وجود نهاد، لذا استکبار با موجودیت انقلاب اسلامی مشکل دارد.
آیت‌الله علما اظهار داشت: دانشجویان باید آگاه باشند در این کشور وضعیت در گذشته و حال چگونه بوده است، این که حتی مسوولان گذشته ما هیچ اراده ای بدون اذن آمریکا نداشتند قابل تأمل است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه خطاب به دانشجویان تصریح کرد: قشر دانشجو آگاه و پیشرو است لذا باید بدانید در آینده، کشور و مدیریت آن به دست شما اداره می شود، را لذا فرزندان عزیز اجازه ندهید دیگران با تبلیغات سوء خود استقلال و تمامیت ارضی کشور را به مخاطره اندازند.
این استاد حوزه های علمیه تأکید کرد: باید بدانیم وقتی پیامبر گرامی اسلام (ص) تعداد چهل نامه به سران کشورهای آن زمان نوشت، از محتوای غنی اسلام آگاهی و اطمینان داشت، لذا محتوای اسلام برای همه قرون و مردم همه اعصار کفایت می کند.
ایشان افزود: دانشجویان بیشتر از دیگران باید بصیرت و عقلانیت داشته باشند، زیرا بیشتر از سایر اقشار مورد هجوم و تاخت و تاز فرهنگی و تبلیغاتی هستند، زیرا بصیرت آگاهی و انتخاب درست می دهد.
امام جمعه کرمانشاه خاطر نشان کرد: باید دانشجویان عزیز بتوانند از عقل خود که پیغمبر درون است استفاده کنند، زیرا درصورت عدم توجه به عقل، پیامبر ظاهر به کار نمی آید.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اعتقاد دارند جوانانی که تحت تاثیر رسانه های بیگانه به خیابان ها می آیند، فرزندان ما هستند، لذا این افراد برای ما عزیز و قابل احترام هستند.