نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: دانش آموزان سرمایه های ارزشمند کشور در آینده هستند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در همایش روز ملی نوجوان که به مناسبت سالگرد شهید «محمدحسین فهمیده» در دبیرستان دخترانه شاهد علامه مجلسی با حضور دانش آموزان مدرسه و مسوولان آموزش و پرورش استان روز یکشنبه (۸ آبان ماه ۱۴۰۱ ) برگزار شد: از نقش بی بدیل دختران دانش آموز در موفقیت فردای جامعه یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه با استناد به سخنان امام راحل گفت: امام راحل شخصیتی بودند که شرق و غرب در مقابل او زاند زده بودند، اما همین شخصیت ممتاز و بزرگ فرمود” رهبر من آن طفل ۱۳ ساله است که به زیر تانک دشمن رفت و شهید شد”.
وی افزود: بانوان عزیز ما رهبران جامعه هستند، زیرا تربیت مقدس از دامان بانوان شروع می شود، دانش آموزان دیروز در دفاع مقدس حضور فعال و چشمگیر داشتند و امروز بعضا مسوولین نظام هستند لذا شما دختران عزیز هم از رهبران تربیت فردای جامعه هستید.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه خطاب به دانش آموزان تأکید کرد: دانش آمزان عزیز بیشترین کمک را به پیشرفت انقلاب می نمایند زیرا پای انقلاب هستند و با به هنگام عمل کردنشان مشت محکمی بر دهان استکبار می زنند و اجازه نمی دهند رسانه ای خارجی ذهن آن ها را مدیریت کنند.
آیت الله علماء تصریح کرد: باید بدانیم برای پیروزی این انقلاب، خون عزیز ترین جوانان ما ریخته شده، لذا دانش آموزان عزیز باید مراقب باشند با داشتن بصیرت و بینش و اجازه ندهند دشمنان برای ما تعیین تکلیف کنند.
ایشان با یادآوری عظمت و قدرت ایران درجهان خاطر نشان ساخت: دانش آموزان گرامی باید بدانید ایران حرف اول را درمنطقه می زند و امروز چشم دنیا به دنبال ایران است و همواره از پیشرفت های عظیم ما ناراحت هستند لذا پی در پی شیطنت می کنند و از اغتشاشات حمایت می کنند.
ایشان با برشمردن جنایات تاریخی و متعدد استکبار جهانی گفت: آمریکا و اروپا در رأس جنایت کاران تاریخ هستند و روی سیاه آن ها با تبلیغات حقوق بشری سفید نمی شود.