بسم الله الرحمن الرحیم اقدام به موقع و موفقیت آمیز مسولین محترم قضایی و نیروهای جان برکف انتظامی در دستگیری سریع و قاطعانه اخلالگران امنیت اجتماعی موجب دلگرمی و امنیت خاطر مردم شریف استان شد. لذا در این راستا از تلاش های مجدانه و پیگیری های همه جانبه مسولین محترم قضایی ، رئیس کل دادگستری […]

بسم الله الرحمن الرحیم
اقدام به موقع و موفقیت آمیز مسولین محترم قضایی و نیروهای جان برکف انتظامی در دستگیری سریع و قاطعانه اخلالگران امنیت اجتماعی موجب دلگرمی و امنیت خاطر مردم شریف استان شد.
لذا در این راستا از تلاش های مجدانه و پیگیری های همه جانبه مسولین محترم قضایی ، رئیس کل دادگستری ودادستان محترم و نیروی انتظامی در خصوص دستگیری سریع و به موقع اخلالگران اخیر امنیت اجتماعی ،فرهنگی و دینی، که موجب جریحه دار شدن احساسات و غیرت مردم غیور استان شد،تقدیر و تشکر می نمایم.
بی شک قاطعیت دستگاه های قضایی، امنیتی و انتظامی در برخورد با عاملان و مسببان وقوع اتفاقات اخیر از جمله تعرض به بانوی کرمانشاهی و هنجارشکنان اقدامات موهن در تکیه معاون الملک و امکان مقدسه مذهبی استان قابل تجلیل است، زیرا این حرکت ضد دینی و امنیتی اخلاگران، موجب برانگیخته شدن احساسات پاک مردم غیور و متدین استان شده است.
لذا قویا از دستگاه قضایی انتظار دارم که با اقدام انقلابی ومجازات عاملان و مسببین این حوادث،پیامی‌آشکار رابه متعرضان به امنیت و آرامش مردم و همچنین هنجارشکنان باورهای مقدس دینی داده تا آنان بدانند استان ولایی کرمانشاه، قدمگاه شهدا و عاشقان حسنیی(ع) است و زمینه ای برای جولان هنجار شکنان وجود نخواهد داشت.
در پایان توفیق همه مدافعان نظم و امنیت و برقرار کنندگان آرامش جامعه اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم .

مصطفی علماء
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه