نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: دفاع مقدس متعلق به همه ملت ایران است که توسط امام راحل مدیریت شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، آیت الله علماء در نشست تخصصی خدمت رسانی برتر فروشگاه های زنجیره ای اتکا به خانواده های نیروهای مسلح که با حضورمسوولین کشوری وبا شرکت فرماندهان نظامی و انتظامی استان کرمانشاه برگزار شد، گفت: مدیریت دوران دفاع مقدس و حضور همه جانبه ملت ایران از افتخارات بزرگ مردمی است که فریادی بجز اجرای عدالت نداشتند.
امام جمعه کرمانشاه افزود: امام راحل با همه توان بسیج نیروها را برای حضور در دفاع مدیریت می کرد و همگان دیدیم چه عظمتی را مردم برای دفاع از نظام اسلامی معمول داشتند.
آیت الله علماء تأکید کرد: اگر امروز به عنوان یک ابر قدرت در سطح منطقه و جهان حضور داریم از برکات دفاع مقدس و خون مطهر شهدا می باشد، لذا باید همگان قدردان این موهبت بی نظیر باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان قدرتی بزرگ و اثر گذار در معادلات جهانی و منطقه ای حضور همه جانبه خود را برای اجرایی کردن آرمان های بلند نظام اسلامی به اثبات رساند ه است و این برگ زرینی بر افتخارات نظام می باشد.