نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: دفاع مقدس سلسله جنبان اقتدار، عزت وپیشرفت کشور است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در مراسم سراسری «جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز» که همزمان با سراسر کشور در حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و با حضور استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد، از جنگ تحمیلی به عنوان دفاع از ارزش ها یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی گفت: حزب خدا همیشه غالب بوده و تمام برنامه های ما باید برای اسلام باشد، زیرا حکومت از اول از آن خداوند متعال بوده است.
وی افزود: این شعار نه شرقی و نه غربی یعنی حکومت الله، لذا باید هه ما با همه توان و قدرت خدمتگزار اسلام باشیم و از خدمت کوتاهی نکنیم.
آیت الله علماء با معنوی خواندن ماهیت انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب ما ماهیتی معنوی دارد بر خلاف استکبار جهانی، امروز آمریکا هر جنایتی را در قالب حقوق بشر مطرح می کند و امامین انقلاب این ماهیت آمریکا را آشکار کردند.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه تصریح کرد: درهشت سال دفاع مقدس، ایران در مقابل اکثر دنیا ایستاد و از ماهیت انقلاب اسلامی خود دفاع کرد، لذا باید بدانیم دفاع از قرآن، اسلام، امامین انقلاب و ارزش ها باعث این سربلندی شد.
ایشان با اشاره به عزتمندی حال حاضرکشور اذعان کرد: زمانی برای سیم خاردار محتاج بودیم وامروز کشور ها دست نیاز به سوی تکنولوژی برجسته نظامی ما دراز کرده اند در ضروریات اولیه کشوری محتاج ما هستند.
این استاد برجسته حوزه های علمیه یاد آور شد: امروز انقلاب در تمام موقعیت های ما پر رنگ دیده می شود و اجازه دخالت کشور های دیگر را در امور کشور به کلی از میان برده است و این اقتدار بر خلاف موقعیت کشور در زمان گذشته می باشد.