نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: دفاع مقدس و گذر این کشور و سند افتخار و آزادی ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله “مصطفی علماء” صبح امروز در آیین رژه نیروهای مسلح با اشاره به ضرورت حفظ و تجلیل سالروز دفاع مقدس افزود: هشت سال دفاع مقدس یعنی ۸ سال ایستادگی و مقاومت و همین امر سبب شد تا دفاع مقدس امروز در دنیا به یک پدیده تبدیل شود.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به هویت پر افتخار دفاع مقدس افزود امروز دفاع مقدس به یک پدیده تاریخی تبدیل شده است چرا که فرمانده کل قوای آن امام (ره) بود .
نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: دفاع مقدس تنها دفاع از آب و خاک نبود بلکه دفاع از فرهنگ ارزشها و اصول قرآن و رسول خدا(ص) و سنت و اهل بیت علیهم السلام بود.
آیت الله علماء اذعان داشت امروز قدرت جوانهای سپاه، ارتش، بسیج ،نیروی انتظامی و مردم، فرعون زمان یعنی آمریکا را منزوی و در پشت پنجره ها نگه داشته است.
وی گفت: تامین امنیت دائم و مداوم امروز از آن ایران است و سردمدار امنیت منطقه به لحاظ سیاسی، نظامی، اجتماعی ،اسلامی و ولایی است.
نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: امروز نظام ما یک نظام دارای ولایت فقیه است و پشتیبانی از ولایت سبب شده در دنیا منحصر باشد.

وی ادامه داد : اسرائیل شعار از نیل تا فرات را سر می‌داد اما امروز خبری از این حرف‌ها نیست و این به واسطه اقتدار و قدرت ایران و رهنمود‌های ولایت فقیه است.
آیت الله علماء تصریح کرد: امروز می بینیم که کشورهای دنیا از دفاع مقدس و سبک و صیانت ایران و همچنین از مدیریت این مرز و بوم کپی برداری می کنند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: امروز اگر ارتش سوم و چهارم دنیا از لبنان حساب می برند به واسطه این است که آنها از ایران الگوبرداری کرده اند.
وی با بیان اینکه دفاع مقدس یعنی ظهور شخصیت‌هایی چون باکری ها، باقری ها، بابایی ها و شیرودی ها، گفت : دفاع مقدس کاری کرده که امروز ایران به عنوان ابرقدرت منطقه در دنیا مطرح باشد و اگر رئیس‌جمهور آمریکا رسماً اعلام می‌کند و می‌گوید من راجع به ایران چیزی نگفتم یعنی در مقابل ایران ما توان است .