نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: دهه کرامت تجلی عشق مردم به حضرات معصومین(ع)، خاصه امام رضا(ع) است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در جلسه شورای سیاستگذاری برنامه های دهه کرامت و جشن های بین المللی زیر سایه خورشید، که به مناسبت تولد امام رضا (ع) و با حضور برخی مسوؤلین دستگاه های اجرای برگزار شد، بر اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی در حاشیه شهرها تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: تمام برنامه های مذهبی در راستای تبلیغ و ترویج دین است، زیرا حضرات معصومین (علیهم السلام) خود را فدای دین کردند، ضمن این که هیچ کشوری و دینی به اندازه اسلام و تشیع شعائر ندارد.
وی افزود: اصل انقلاب اسلامی و حرکت امام (راحل) برای احیای اسلام و سیره پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) بود و اسباب و لوازم حضرت ایشان برای قوام انقلاب اسلامی و پیروزی همین مناسبت ها بود.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه اظهار داشت: اهل سنت استان ارادت خیلی زیادی به امام رضا (علیه السلام) دارند و می شود از این ظرفیت بزرگ استفاده کرد.
آیت الله علماء تصریح کرد: این برنامه های گسترده معنوی خصوصاً دهه کرامت باید بیشتر در حاشیه شهرها برگزار شود و برای مردم عزیز حاشیه نشین، برنامه های معنوی و فرهنگی داشته باشیم، زیرا مردم کشور ارادت خاصی به حضرت رضا علیه السلام دارند، باید از این موضوع استفاده کنیم و حضور مردم، خصوصاً مردم حاشیه شهر ها را در مراسم معنوی بیشتر کنیم.
ایشان یادآور شد: برای تثبیت انقلاب و شکل گیری آن امام راحل رنج های فراوانی کشید و برای استمرار و اقتدار انقلاب مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بسیار زحمت می کشند ، اما بحمدالله به رغم تمام مشکلات ما امروز حرف داریم، نظر داریم و حرف و نظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دنیا خریدار دارد و آزادیخواهان جهان عاشق سخنان حضرت آقا هستند.