نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: رزمندگان مقتدر ما بازوان ولایت و کشور هستند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به مناسبت ۳۱ شهریور، آغاز هفته دفاع مقدس مراسمی با حضور فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی در محل حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
آیت الله علماء با تجلیل از ایثار و مجاهدت رزمندگان کشور گفت: رزمندگان ما با شور حسینی عالیترین مقام معرفتی را در جبهه های نبرد حق علیه باطل کسب کردند.
امام جمعه کرمانشاه افزود: مهمترین کار رهبری تعیین جهت و برنامه ریزی است، زیرا مهمترین خدمتی که امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) انجام دادند تغییر فکر ما بود و با همین تغییر فکر است که به مجاهدت رزمندگان کشور، دفاع مقدس می گوییم، زیرا اگر قداست نداشت دنیا روی آن حساب باز نمی کرد.
وی با تقدیر از تلاش و ایثار رزمندگان دفاع مقدس تأکید کرد: در کدام جبهه سراغ دارید رزمندگانش نماز شب بخواند، دعای کمیل و نماز جماعت برگزار کنند وامثال حاج قاسم سلیمانی ها را تربیت کند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: پدران و مادران شهدا حماسه خلق کردند و عظمتی را بوجود آوردند که در دنیا بی نظیر بود و این همان عوض کردن فکر است و از برکات انقلاب اسلامی حادث شده است.
امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: جهت فکر رزمندگان ما و مردم ما، دنیا را متأثر کرده است، باید قدر این سرمایه ها را بدانیم، به یاد داشته باشیم دشمنان حتی برای غذای ما هم برنامه ریزی کرده بودند.