به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کرمانشاه، آیت الله "مصطفی علما،" روز شنبه در دیدار صبح امروز با استاندار و مسؤولین استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی که به مناسبت آغاز هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر صورت گرفت با تبریک فرارسیدن هفته دولت گفت: همه ما باید در موضوع خدمتگزاری به امام(ره) اقتدا کنیم و موهبت خدمتگزاری را نصب العین خود قرار دهیم.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای هیئت دولت، افزود: به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) خدمتگزاری به مردم و نظام اسلامی یک فرصت و توفیق الهی است و آن چیزی که از مقام ها و موقعیت های اداری و دنیایی برای انسان باقی می ماند همین ذخیره اخروی از دوران خدمت است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد: اقتصاد حرف اول و شاخص اول پیشرفتگی در جامعه است لذا باید استقلال اقتصادی را کامل بدست آوریم و از وابستگی به دیگر کشور ها و همچنین اقتصاد تک محصولی نجات پیدا کنیم.
وی گفت: در طی این چهل سال گذشته به رغم مزاحمات فراوان استکبار موفقیت های برجسته و بی نظیری داشته ایم و الان یک قدرت بزرگ و اثر گذار جهانی هستیم ، اما به رغم این موقعیت های بی بدیل باز می بینیم امام(ره) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) قانع به وضع موجود نبوده و نیستند و همواره پویایی و حرکت رو به جلو را تشویق می کنند.
امام جمعه کرمانشاه افزود : اینکه شهیدان رجایی و باهنر تا به زنده هستند و در محافل مختلف نام آن ها به بزرگی یاد می شود ، به این دلیل است که آن ها سلامت نفس داشته اند، بنابر این ما هم باید در کار مدیریتی خود سلامت داشته و در کنار آن برنامه ریزی علمی و مدیریتی داشته باشیم تا زودتر به موفقیت های برجسته برسیم.